789 789 415
Polish English Ukrainian

Biuro nieruchomości Białołęka

Jesteśmy w WD Nieruchomości do dyspozycji naszych Klientów. Oferujemy się zarówno kupującym, sprzedającym i wynajmującym nieruchomościi w Białołęce i okolicach. Nasi pośrednicy mogą pochwalić się wieloletnim doświdczeniem. Jesteśmy znani z naszej pogłębionej wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości i dbałości o szczegóły.

Białołęka to szybko zmieniający się rynek, na którym doświadczenie naprawdę się liczy, gdy szukasz nowego domu lub rentownej nieruchomości inwestycyjnej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz agentów nieruchomości w celu pośrednictwa w sprzedaży, zakupie, wynajmie domu czy mieszkania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie musisz wychodzić z domu, w ramach konsultacji możemy dotrzeć do Ciebie, byś czuł się całkowicie swobodnie i mógł przedstawić swoją wizję współpracy.

Jeśli chodzi o samodzielny obrót nieruchomościami nie jest to łatwe. Spora konkurencja, multum portali ogłoszeniowych i wybredni kontrahenci. Możesz liczyć na nas, a my wynegocjujemy dla Ciebie najepsze warunki.Będąc wiodącą agencją nieruchomości w Białołęce, pomagamy Ci jak najlepiej wykorzystać Twoje zasoby.

Kompleksowa usługa

Jesteśmy tu, kiedy nas potrzebujesz! Zobowiązujemy się robić dla Ciebie wszystko, co w naszej mocy, a zatem zapewniamy pełną obsługę, aby pomóc Ci na każdym etapie kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Uczciwe opłaty

U nas nie ma ukrytych kosztów i kruczków prawnych. Opłata pobierana jest dopiero po zamknięciu transakcji. Nic nie płacisz, póki rzeczywiście nie pomożemy Ci.

Pełna transarentność

Pomagamy zachować kontrolę, zachowując przejrzystość! Zapewniamy pełny wgląd w Twoją umowę dotyczącą nieruchomości, w tym prośby, oferty, opinie oraz nasze warunki, abyś mógł cieszyć się dodatkowym spokojem.

Szukasz budynku komercyjnego lub prywatnego do wynajęcia lub kupna? Masz je do sprzedania lub chcesz z niej stworzyć stałe źródło dochodu dzięki wynajmie?

To samo dotyczy agentów reprezentujących klientów w poszukiwaniu nieruchomości komercyjnych. Wiemy, że praca nie jest skończona, dopóki nie masz w ręku kluczy do nowego miejsca zamieszkania. Poczucie priorytetowości dla naszych Klientów to podstawa działalności WD Nieruchomości w Białołęce

Jeśli chcesz wystawić lub kupić nieruchomość w Białołęce już dziś skontaktuj się z nami.

Dlaczego powinieneś wybrać sprawdzone biuro nieruchomości w Białołęce?

Wybierasz Agenta Nieruchomości WD Nieruchomości Białołęka, ponieważ akceptujemy zmiany i nieustannie poprawiamy procesy decyzyjne w naszej firmie, dostosowane do obecnej sytuacji na rynku nieruchomości w Białołęce. Nasza firma nie jest wielka, co w kontekście indywidualnego podejścia jest sporą zaletą. Możesz do nas przyjść i opowiedzieć o swojej sytuacji, a my na to zaradzimy. Oznacza to, że bardzo dobrze chcemy poznać Ciebie i Twoją nieruchomość, co zapewnia bardziej indywidualną obsługę.

Pamiętaj, że możesz do nas przyjść z każdą sytuacją, w której w grę wchodzą nieruchomości. Możesz porozmawiać z nami w ramach przyjacielskiej pogawędki, a my postaramy się dzięki pełnemu zaangażowaniu i pasji do pracy, znaleźć odpowiednie rozwiązania, które w pełni Cię usatysfakcjonują.

Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną i proaktywną obsługę przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości w Białołęce.

Zadzwoń do nas już teraz po bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Nasze Usługi

 • Bezpłatna wycena nieruchomości
 • Wsparcie 24/7
 • Jesteśmy w pełni transparentni
 • Elastyczne usługi najmu, od zabezpieczania najemców po pełne zarządzanie Twoją nieruchomością

Dlaczego warto wybrać WD Nieruchomości Białołęka?

 • Mają rozległą wiedzę na temat najmu między zespołem, z wieloletnim doświadczeniem w branży.
 • Zespół mieszka lokalnie, więc ma dużą wiedzę na temat stolicyi jest w stanie udzielić najemcom rekomendacji, jeśli chodzi o znalezienie najemcom ich następnego domu.
 • Dojeżdżamy na miejsce, zapewniając mobilne biuro nieruchomości w Białołęce.
 • Jesteśmy specjalistami ds. INWESTYCJI i możemy zaoferować porady i wskazówki dotyczące najlepszych możliwości na rynku.
 • Ściśła współpraca z naszym zespołem sprzedaży, co pozwoli nam poszerzać naszą wiedzę w zakresie zapytań dotyczących kupna na wynajem i inwestycji.
 • Oferujemy wiele opcji i elastyczność, jeśli chodzi o nasze usługi, będziemy współpracować z Tobą, aby odpowiednio dostosować Twoje usługi.
 • Mamy 100% wskaźnik zadowolenia z obsługi klienta i ciężko pracujemy, aby go utrzymać!

 

Z BLOGA

Znajdź wymarzone mieszkanie lub dom w Białołęce lub Sprzedaj swoją nieruchomość z WD Nieruchomości

Nasza wiedza na temat rynku nieruchomości w Białołęce jest niezrównana. Doświadczenie i wiedza zdobyte dzięki wieloletniej działalności na lokalnym rynku nieruchomości pozwala nam przygotować rozwiązania skrojone pod Twoje potrzeby. Niezależnie czy chcesz sprzedać, kupić czy wynająć nieruchomość, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie.

Dopasowane pakiety marketingowe

Wybierz odpowiedni pakiet marketingowy, który działa dla Ciebie i Twojej nieruchomości. Nasi eksperci omówią wszystkie opcje, w tym profesjonalną fotografię, wideo itp. Twoja nieruchomość zostanie atrakcyjnie przedstawiona zarówno w naszym portalu i dziale ofert, jak i innych miejscach z ogłoszeniami tak, by współczynnik konwersji byłna wysokim poziomie.

Wszystkie nasze nieruchomości są sprzedawane za pośrednictwem każdego możliwego i efektywnego medium. Skorzystaj z naszych umiejętności i wiedzy i spraw, aby Twoja nieruchomość została obejrzana przez odpowiednie osoby.

Wspieranie właścicieli

Oferujemy elastyczne pakiety wsparcia, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli wynajmujesz nieruchomość i po prostu potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego najemcy, możemy Ci pomóc. Jeśli jednak chcesz oddać wszystko w ręce naszego profesjonalnego zespołu, z przyjemnością zajmiemy się całym wynajmem za Ciebie. Obejmuje to kwestie związane z utrzymaniem nieruchomości, pobieraniem czynszu i wszystkimi aspektami zarządzania najemcami.

Płać tylko wtedy, gdy odniesiemy sukces

Nie płacisz ani grosza prowizji, dopóki nie sprzedamy lub nie wynajmiemy Twojej nieruchomości. To takie proste.

WD Nieruchomości | Warzęchowski & Druzd | Wszystkie prawa zastrzeżone 2024
Wykonanie i opieka: IT Agencja

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram