789 789 415
Polish English Ukrainian

Biuro nieruchomości Ząbki

Posiadamy doświadczenie w usługach związanych z obsługą klientów kupująych, sprzedających i wynajmujących różnego rodzaju nieruchomościi w Ząbkach i okolicach. Nasi pośrednicy mogą pochwalić się wieloletnim doświdczeniem. Jesteśmy znani z naszej pogłębionej wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości i dbałości o szczegóły.

Ząbki to szybko zmieniający się rynek, na którym doświadczenie naprawdę się liczy, gdy szukasz nowego domu lub rentownej nieruchomości inwestycyjnej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz agentów nieruchomości w celu pośrednictwa w sprzedaży, zakupie, wynajmie domu czy mieszkania, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nie musisz wychodzić z domu, w ramach konsultacji możemy dotrzeć do Ciebie, byś czuł się całkowicie swobodnie i mógł przedstawić swoją wizję współpracy.

Co do procesów sprzedaży i zakupu nieruchomości, nie należą one do najłatwiejszych. Dlatego też WD Nieruchomości oferuje Ci pełen pakiet wsparcia, by proces transakcyjny był dla Ciebie miły, łatwy i przyjemny.Będąc wiodącą agencją nieruchomości w Ząbkach, pomagamy Ci jak najlepiej wykorzystać Twoje zasoby.

Kompleksowa usługa

Jesteśmy tu, kiedy nas potrzebujesz! Zobowiązujemy się robić dla Ciebie wszystko, co w naszej mocy, a zatem zapewniamy pełną obsługę, aby pomóc Ci na każdym etapie kupna lub sprzedaży nieruchomości.

Uczciwe opłaty

WD Nieruchomości to uczciwe biuro nieruchomości. Nie tworzymy niepotrzebnych zapisów umownych i nie wymagamy opłat wstępnych czy innych ukrytych kosztów. Płacisz za efekt, w momencie, kiedy sprawa ostatecznie zamknęła się na Twoich zasadach

Pełna transarentność

Pomagamy zachować kontrolę, zachowując przejrzystość! Zapewniamy pełny wgląd w Twoją umowę dotyczącą nieruchomości, w tym prośby, oferty, opinie oraz nasze warunki, abyś mógł cieszyć się dodatkowym spokojem.

Szukasz budynku komercyjnego lub prywatnego do wynajęcia lub kupna? Masz je do sprzedania lub chcesz z niej stworzyć stałe źródło dochodu dzięki wynajmie?

To samo dotyczy agentów reprezentujących klientów w poszukiwaniu nieruchomości komercyjnych. Wiemy, że praca nie jest skończona, dopóki nie masz w ręku kluczy do nowego miejsca zamieszkania. Poczucie priorytetowości dla naszych Klientów to podstawa działalności WD Nieruchomości w Ząbkach

Jeśli chcesz wystawić lub kupić nieruchomość w Ząbkach już dziś skontaktuj się z nami.

Dlaczego powinieneś wybrać sprawdzone biuro nieruchomości w Ząbkach?

Wybierasz Agenta Nieruchomości WD Nieruchomości Ząbki, ponieważ akceptujemy zmiany i nieustannie poprawiamy procesy decyzyjne w naszej firmie, dostosowane do obecnej sytuacji na rynku nieruchomości w Ząbkach. Nie jesteśmy dużą firmą, co ma niewątplwie wiele plusów. Dla przykładu w większości przypadków, Klienci z osobą, której przedstawiają swoją sytuację i oczekiwania są w kontaktcie do zakończenia całego procesu. W dużej firmie to wręcz niemożliwe, bo każdy dział przejmuje Klienta na innym etapie. To oznacza, że często trzeba przedstawiać swoją wizję kilku osobom, co już samo w sobie może być dość uciążliwe. Oznacza to, że bardzo dobrze chcemy poznać Ciebie i Twoją nieruchomość, co zapewnia bardziej indywidualną obsługę.

Zadowolenie Klientów jest głównym celem działania WD Nieruchomości. Jesteśmy pewni, że już po kilku minutach rozmowy poczujesz się swobodnie i bez skrępowania będziesz mógł przedstawić wszystkie swoje potrzeby, które jesteśmy w stanie zaspokoić jeśli chodzi o sprzedaż lub zakup nieruchomości.

Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić profesjonalną i proaktywną obsługę przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości w Ząbkach.

Zadzwoń do nas już teraz po bezpłatną i niezobowiązującą wycenę.

Nasze Usługi

 • Bezpłatna wycena nieruchomości
 • Wsparcie 24/7
 • Jesteśmy w pełni transparentni
 • Elastyczne usługi najmu, od zabezpieczania najemców po pełne zarządzanie Twoją nieruchomością

Dlaczego warto wybrać WD Nieruchomości Ząbki?

 • Mają rozległą wiedzę na temat najmu między zespołem, z wieloletnim doświadczeniem w branży.
 • Zespół mieszka lokalnie, więc ma dużą wiedzę na temat stolicyi jest w stanie udzielić najemcom rekomendacji, jeśli chodzi o znalezienie najemcom ich następnego domu.
 • Dojeżdżamy na miejsce, zapewniając mobilne biuro nieruchomości w Ząbkach.
 • Jesteśmy specjalistami ds. INWESTYCJI i możemy zaoferować porady i wskazówki dotyczące najlepszych możliwości na rynku.
 • Ściśła współpraca z naszym zespołem sprzedaży, co pozwoli nam poszerzać naszą wiedzę w zakresie zapytań dotyczących kupna na wynajem i inwestycji.
 • Oferujemy wiele opcji i elastyczność, jeśli chodzi o nasze usługi, będziemy współpracować z Tobą, aby odpowiednio dostosować Twoje usługi.
 • Mamy 100% wskaźnik zadowolenia z obsługi klienta i ciężko pracujemy, aby go utrzymać!

 

Z BLOGA

Znajdź wymarzone mieszkanie lub dom w Ząbkach lub Sprzedaj swoją nieruchomość z WD Nieruchomości

Nasza wiedza na temat rynku nieruchomości w Ząbkach jest niezrównana. Lokalny rynek nieruchomości może być specyficzny. Na szczęście my działamy blisko Ciebie i znamy go od podszewki. To powoduje, że będziemy mogli znaleźć dla Ciebie idealne rozwiązania w związku z kupnem, sprzedażą czy wynajęciem Twojej nieruchomości, nieznależnie od tego czy mam y do czynienia z domem, mieszkaniem, działką.

Dopasowane pakiety marketingowe

Kompleksowość to jedna z najważniejszych cech WD Nieruchomości. Indywidualnie dobieramy wszelkie narzędzie. Np. w przypadku chęci sprzedaży nieruchomości oferujemy własne wideo, zdjęcia, opisy, udostępnienie w znanych i popularnych serwisach, a także we własnych portalach z ogłoszeniami

Wszystkie nasze nieruchomości są sprzedawane za pośrednictwem każdego możliwego i efektywnego medium. Skorzystaj z naszych umiejętności i wiedzy i spraw, aby Twoja nieruchomość została obejrzana przez odpowiednie osoby.

Wspieranie właścicieli

Oferujemy elastyczne pakiety wsparcia, które odpowiadają Twoim potrzebom. Jeśli wynajmujesz nieruchomość i po prostu potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego najemcy, możemy Ci pomóc. Jeśli jednak chcesz oddać wszystko w ręce naszego profesjonalnego zespołu, z przyjemnością zajmiemy się całym wynajmem za Ciebie. Obejmuje to kwestie związane z utrzymaniem nieruchomości, pobieraniem czynszu i wszystkimi aspektami zarządzania najemcami.

Płać tylko wtedy, gdy odniesiemy sukces

Nie płacisz ani grosza prowizji, dopóki nie sprzedamy lub nie wynajmiemy Twojej nieruchomości. To takie proste.

WD Nieruchomości | Warzęchowski & Druzd | Wszystkie prawa zastrzeżone 2024
Wykonanie i opieka: IT Agencja

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram