789 789 415
Polish English Ukrainian

Działki z lasem Jeruzal gm. Mrozy

Cena: 59900 PLN | Działki na Sprzedaż

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dwóch działek w miejscowości Jeruzal, gmina Mrozy w województwie mazowieckim, powiat miński. Pierwsza działka ma numer 692/1 powierzchnia 7000m2, (szerokość 32 metry, długość 219m). Druga działka ma numer 349/1 i powierzchnie 2700m2. Sprzedawane razem, bowiem razem występują w księdze wieczystej.

Jeruzal to spokojna miejscowość znana przede wszystkim z tego, że na jej terenie kręcono znany i lubiany serial "Ranczo".

Do sprzedaży przedstawiamy dziś dwie ładne działki, na terenie których znajduje się las, co jest niewątpliwym plusem, chociażby dlatego, że istnieje łatwa możliwość pozyskania drewna do opału.

Pierwsza z nich to ładna, duża, kształtna działka leśna (piękny stary las z grubymi drzewami) na której można postawić, wiatę, altankę, kamping, domek holenderski oraz domek na zgłoszenie (sasiad wybudowany naprzeciwko z domem całorocznym), prąd jest 20 metrów od działki (słup), woda też.

Można także uzyskać pozwolenie na budowę domu po przeprowadzeniu nieco dłuższego od normalnego postępowania związanego z wylesieniem i zmianą kwalifikacji gruntów.

Można z działki pozyskać drewno o wartości znacznie wyższej niż wynosi cena do zapłaty za całość.

Działka znajduje sie na lekkim wzniesieniu, nie jest podmokła, jest w odległości 200 metrów od drogi asfaltowej i 400 metrów od tego słynnego kościoła i sklepu z serialu "Ranczo".

Druga działka to także las ale bez możliwości budowy, przy samym Rezerwacie Przyrody Florianów w odległości około jednego kilometra od pierwszej działki.

Podstawowe informacje:

Działki
Na Sprzedaż
mazowieckieJeruzal gm. Mrozy
59900 PLN
789 789 415

Galeria:

WD Nieruchomości | Warzęchowski & Druzd | Wszystkie prawa zastrzeżone 2024
Wykonanie i opieka: IT Agencja

menu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram